Hurtownia Mebli | Wholesale Furniture | Oптовая Tорговля

Sonata

Benix

Sypialnia Optima

Viva


O firmie


Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą firmą zajmującą się hurtową sprzedażą mebli. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo mebli do mieszkań  wykonanych z przeróżnych materiałów, począwszy od możliwie najtańszych po bardzo dobrej jakości tzw. hity sprzedażowe. Nadmieniamy, że jesteśmy w stanie przedstawić profesjonalną ofertę mebli do hoteli, restauracji, kawiarni, biura jak też szkoły czy przedszkola.


Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę mebli uznanych producentów . Na znacznej powierzchni magazynowej mamy w ciągłej dystrybucji meble do sypialni, jadalni, kuchni, gabinetu, salonu, łazienki, przedpokoju, pokoju dziecięcego jak również mebli tapicerowanych.


Firma DAKAR powstała w 1998 roku i do dnia dzisiejszego stale rozwija się i poszerza swoją ofertę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawnej organizacji zaopatrujemy salony meblowe zarówno w kraju jak też zagranicą.


Zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta, fachowe doradztwo oraz kompleksową realizację zamówień krajowych i zagranicznych w tym pełną dokumentację eksportową.


Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych oraz właścicieli salonów meblowych. Proponujemy atrakcyjne warunki sprzedaży, promocyjne ceny, indywidualne rabaty.


Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.
Partnerzy:
Dakar - Hurtownia mebli
Ignatki, ul. Przemysłowa 36
16-001 Kleosin, Polska
E-mail: biuro@dakarmeble.pl

NewsletterWypisz się
Copyrights © 2013 Białystok
Projekt i realizacja AliusMedia